ТОВ Електрен

Пн-Пт: 09:00-17:00

Сб-Нд:вихідні

Зворотній зв'язок!

Відповідаємо на ваші питання!
Допоможемо підібрати товар!
 
Корзина пока пуста
X
 

Автоматичні вимикачі

Позиции с 1 по 16 из 311

16 32 48 64 80

Список

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7

 

Автоматичні вимикачі

Надійний захист та зручність управління в електричних мережах Автоматичні вимикачі є ключовим елементом електричних систем, забезпечуючи безпечну та ефективну роботу. Вони виконують ряд функцій, які спрямовані на захист обладнання та користувачів від перевантажень, коротких замикань та інших небезпечних ситуацій.

Основні функції електричних автоматів:

 • 1. Захист від перевантажень. Автоматичні вимикачі струму надійно визначають перевищення електричного навантаження та автоматично відключають електроустановку. Тим самим вони надійно захищають електропроподку від перевантажень, яке може виникнути внаслідок підключення занадто багатьох електричних приладів до одної проводу.
 • 2. Коротке замикання. У випадку короткого замикання, коли відбувається непередбачене з'єднання фаз між собою чи з землею, автомат струму вмикається миттєво, запобігаючи небезпеці виникнення великих електричних навантажень та можливого пошкодження електрообладнання.
 • 3. Захист від низької та високої напруги. Деякі моделі автовимикачів можуть відключати електричне коло при низькому або високому рівні напруги, щоб уникнути пошкодження обладнання, яке може виникнути при екстремальних умовах напруги.
 • 4. Зручність управління. Багато автоматів струму мають можливість дистанційного управління, що дозволяє оперативно відключати чи включати електричні кола з віддаленого безпечного місця.
 • 5. Захист від замикань та перенапруги. Деякі моделі автовимикачів струму володіють функцією захисту від замикань та перенапруг, що дозволяє попереджати можливі аварійні ситуації впринципі.
 • 6. Легка модульна установка та обслуговування. Вони відрізняються простотою установки в модульне щитове обладнання та зручністю обслуговування, що робить їх популярними в електричних системах будівель різного призначення від побутових, складських чи гаражних до офісів і виробничих цехів.

Автоматичні вимикачі є ефективними елементами для забезпечення безпеки та стабільності в електричних системах. Їхні функції захисту та зручність управління роблять їх важливим компонентом будь-якої електроустановки, де важлива надійність та безпека.

Автоматичні вимикачі це найсучасніше та надійне електрообладнання, яке використовується для захисту силових кабелів, дротів та різноманітних електроприладів. Перш ніж встановлювати автоматичний вимикач дізнайтеся яке передбачається загальне навантаження в електромережі, визначте заздалегідь тип дроту та переріз жили.Таким чином, ви зможете зробити оптимальний вибір та купити потрібний вам автоматичний вимикач.

Купити/замовити необхідну Вам продукцію можливо за телефонами:

093-501-43-01

073-224-53-53 Viber

096-501-43-01

096-224-53-52 Viber/Telegram

099-501-43-01

044-501-43-01 (багатоканальний)

або напишіть нам на пошту - elektren2016@gmail.com / elektren2016@ukr.net

Завжди раді допомогти!