ТОВ Електрен

Пн-Пт: 09:00-17:00

Сб-Нд:вихідні

Зворотній зв'язок!

Відповідаємо на ваші питання!
Допоможемо підібрати товар!
 
Корзина пока пуста
X
 

Позиции с 1 по 10 из 54

10 20 30 50
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Алюмінієвий кабель - переваги та недоліки вибору

28.11.23 7:17

Ввідний алюмінієвий - це більше, ніж просто економія. Його легкість, доступність та цінова складова завжди привертають увагу. Але на терези вибору завжди треба класти і інші,  не менш важливі  сторони, як менша гнучкість, електропровідність та більші втрати енергії при експлуатації? Розгляньте всі переваги та недоліки кабелю з алюмінію перед його вибором для вашої електричної системи.

Комментарии (0) | Опубликовано в Новости

Контактори, як необхідна ланка в системах управління електрикою

24.11.23 18:40

Від промислових об'єктів до будинків та побутових систем — дізнайтеся, як контактори забезпечують надійне вмикання та вимикання, захист від перевантажень та споживають електроенергію ефективніше. Вони відіграють ключову роль у надійному управлінні електрострумом.

Контактори — не просто технічний елемент, а рішення для підвищення ефективності, захисту та енергоефективності в електричних системах. В їх основі - надійність та довговічність завдяки високоякісним матеріалам.

У цій змістовній статті ви дізнайтеся, як вони забезпечують захист від перевантажень та зменшують енергоспоживання!

Комментарии (0) | Опубликовано в Новости

Як спроектувати освітлення у власній квартирі?

08.09.19 14:46

Освещение для квартирыБлага цивілізації, як і всі на цьому світі, мають дві сторони: негативну та позитивну. З одного боку, вони значно полегшують нам життя, з другого боку – приносять додаткові труднощі. Кожен з нас багато часу проводить на роботі або навчанні за екраном монітора комп'ютера, а після роботи вдома влаштовує вечірній сеанс перегляду телевізійних передач.

Комментарии (0) | Опубликовано в Новости

Безпечна робота з електропроводкою у побуті

07.07.19 11:40

Купить щит, провод, автомат Безпечна експлуатація електричної проводки в квартирах, а тим більше самостійне укладання або монтаж електропроводки, потребує певних професійних навичок та знань. Насамперед необхідне знання техніки безпеки, які необхідно виконувати, щоб не потрапити в неприємні ситуації під час експлуатації електричних ланцюгів та її монтажу. Особлива небезпека чатує на користувача, під час підключення електроживлення, в цей час можливе: коротке замикання; пробою ізоляції; замикання фазного дроту на нульовий; неправильний монтаж світла, електричних розеток, захисної апаратури та багато інших, спричинених незнанням або неуважністю при роботах.

Комментарии (0) | Опубликовано в Новости

Що робити, якщо розбилася енергозберігаюча лампа

18.06.19 7:06

Что делать, если разбилась энергосберегающая лампаЛюмінесцентні лампи були вперше запатентовані ще на початку минулого століття, але донедавна використовувалися переважно на підприємствах та у вуличному освітленні. Однак з появою технологій, що дозволили суттєво зменшити їх розмір, ці компактні люмінесцентні прилади міцно увійшли до нашого побуту і донедавна користувалися дуже великою популярністю, поки не почали поступово витіснятися різним світлодіодним освітленням. Світлодіодне світло почало поступово «завойовувати» наші житла і підкуповуючи своєю економічністю та безпекою не тільки у використанні, а й у утилізації.

Комментарии (0) | Опубликовано в Новости

Як вибрати будівельну бригаду?

27.05.19 11:29

Вибір будівельної бригади – важливе завдання, яке згодом визначить якість будівельних робіт, кількість витрачених грошей та найдорожче – ваші нерви. Бувають будівельні бригади, які мало того, що погано виконують свої обов'язки, але й постійно дурять власника: накручують ціни, крадуть матеріал.

Комментарии (0) | Опубликовано в Новости

Чи можна купити гарний кухонний вентилятор недорого?

22.05.19 10:32

Купить вентилятор в магазине счтрумокНе секрет, що купити кухонні вентилятори в Україні проблематичніші за весь літ – у спеку з магазинів буквально виносять все охолоджувальне, в тому числі і побутову техніку. Звичайно, для клімат-контролю більше підходить кондиціонер, але це пристрій набагато вередливіший і дорожчий. На кухонні ціна нижча в рази, ніж на найпростіший кондиціонер, а освіжити виснажену спекою пані вони здатні не гірше, а також позбавляти вас непотрібних запахів.

Комментарии (0) | Опубликовано в Новости

Тернистий шлях прогресу від електроламп розжарювання до сучасного світлодіодного освітлення!

19.05.19 18:08

Лампа розжарювання

Купить лампы накаливанияНині дуже важко уявити наш побут без штучного джерела світла. Цим джерелом є сучасна електрична , яка перетворює електроенергію на світло. Вперше, як джерело штучного освітлення, електролампу було продемонстровано на Паризькій виставці 1878 року. Винахід Павла Яблочкова – горіння електричної дуги між вугільними електродами у скляній колбі. Після цього над удосконаленням електроламп працювали у всьому світі. Найоптимальнішим став варіант світіння розпеченої спіралі у вакуумній лапочці. Наступне століття майже всі будинки освітлювали лампочки з вольфрамовою ниткою розжарення.

Комментарии (0) | Опубликовано в Новости

Проста інструкція з підвішування люстри

12.05.19 12:29

Купить светильник в магазине струмокНа перший погляд повісити багаторіжкову люстру – робота досить складна та трудомістка? Але целише на перший погляд! Насправді така робота по-пліч любому чоловікові, який хоч трохи вміє тримати в руках електроінструмент у вигляді дриля, , індикатора напруги. Ви завжди можете купити світильник в магазині струмок. Не бійтеся зробити посильну вам роботу! Як то кажуть: очі бояться, а руки роблять! І не забувайте про заходи безпеки, завжди вимикайте електроенергію перед початком усіх електроробіт!

Комментарии (0) | Опубликовано в Новости

Що таке заземлення та занулення?

25.01.19 10:57

Защитное заземление и занулениеВи, мабуть, чули, що якщо немає заземлення, то працювати на електроустаткуванні під великою напругою вкрай небезпечно. Але що це означає насправді, і чому так необхідне заземлення? Принцип заземлення ґрунтується на різниці потенціалів, внаслідок якої може виникнути струм, небезпечний для життя. У побуті приклад цього ефекту можна спостерігати при використанні електричної плити, в якій пошкоджений будь-який контакт або , особливо це стосується ножових контактів силових штепсельних або електровилок.

 

Комментарии (0) | Опубликовано в Новости

 

Позиции с 1 по 10 из 54

10 20 30 50
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6