Купить светильник встраиваемый в магазине струмок

 

Блага цивілізації, як і всі на цьому світі, мають дві сторони: негативну та позитивну. З одного боку, вони значно полегшують нам життя, з другого боку – приносять додаткові труднощі. Кожен з нас багато часу проводить на роботі або навчанні за екраном монітора комп'ютера, а після роботи вдома влаштовує вечірній сеанс перегляду телевізійних передач.

 

Таким чином, навантаження на очі, так само, як і на всю нервову систему людини - просто величезна, і щоб усунути всі ці наслідки, можна користуватися різними способами. Наприклад, якщо знати деякі правила, за якими може бути спроектовано осветительное обладнання квартири, можна суттєво зменшити навантаження на очі, та створити такий комфорт, який би сприяв максимальному розслабленню та відпочинку.

Головне місце в будинку - кухня, саме тут збираються всі члени сім'ї, щоб не просто підкріпитися, а й поспілкуватися, обговорити багато речей. Тут же відбувається і приготування їжі, а тому ця кімната – найфункціональніша, і до її освітлення треба підходити з особливою увагою. Насамперед кухня має дві основні зони: робочу та обідню, і, відповідно, освітлені ці зони повинні бути по-різному.

Освітлення для робочої зони кухні проектується у двох рівнях, і при цьому організується додаткове підсвічування кухонних меблів. Обробний стіл зазвичай висвітлюється або світлодіодними точковими світильниками, або люмінесцентними лампами, розташованими або по захисній панелі, чи светодиодная стрічка монтується прямо по нижній кромці навісних шаф. Таким чином, обробний стіл висвітлюється дуже яскраво, що зручно для очей і при цьому економиться електроенергія.

При цьому слід враховувати фізіологічні параметри освітлення: людське око сприймає тільки світлову хвилю потоку, який включає також ультрафіолетове та інфрачервоне випромінювання. Цей видимий потік може бути різним за забарвленням, силою, яскравістю, що, відповідно, по-різному діє на людину. Наприклад, люмінесцентні лампи з блакитним кольором випромінювання, дуже схожим на природне денне освітлення, діють збуджуюче, а тому гарні для освітлення саме робочих місць.

Тому освітлення квартири у робочих зонах здійснюється саме з використанням таких ламп. Повертаючись до освітлення в кухонній кімнаті, скажімо, що і для підсвічування шаф використовують точкові світлодіодні світильники саме з таким, «денним» спектром освітлення – так зручніше для очей. А ось обідню зону, де збирається вся сім'я, слід висвітлювати, як зону відпочинку та розслаблення, причому система може бути дворівнева: для освітлення під час обіду, і більш інтимне освітлення, яке може бути організоване у вигляді навісних светильников, бра, або настільних світильників.

Светодиодная лампа и светильник

І, звичайно, верхнє стельове освітлення загальне для кухонної кімнати також проектується. Таким чином, ми отримуємо зональне та багаторівневе освітлення, яке одночасно створює психологічний та фізіологічний комфорт, і при цьому суттєво економить електроенергію.

Тому принципу проектується освітлення квартири і в інших кімнатах. При цьому освітлення квартири в цілому може будуватися на суміщенні кількох принципів. Наприклад, робочі кабінети, а також та зона дитячої кімнати, яка призначена для виконання домашнього завдання, висвітлюється джерелами світла з «денним» спектром, що збуджує, тоді як решта зони кімнати також може мати і загальне освітлення, і окреме освітлення зон за допомогою м'якого. сонячного світла. Так, ігрова зона дитячої кімнати також висвітлюється окремо, а спальна зона обов'язково оснащується нічником.

Все це різне за дизайном, потужністю та призначенням освітлювальне обладнання, та інші електротовари ви можете не тільки посмотреть, але і безпосередньо купити в магазині "Струмок" на проспекті Соборності 14 у Києві біля Дарницької площі.