ТОВ Електрен

Пн-Пт: 09:00-17:00

Сб-Нд:вихідні

Зворотній зв'язок!

Відповідаємо на ваші питання!
Допоможемо підібрати товар!
 
Корзина пока пуста
X
 

Гарантія та повернення товару інтернет-магазин Струмок.

На які товари надається гарантія?


На всю продукцію в інтернет-магазині Струмок надається гарантія від виробника та залежить від його сервісної політики. Перевірка на повну комплектність та відсутність дефектів продукції, проводиться самим покупцем у момент покупки в магазині або при самостійному одержанні продукції у відділенні вантажоперевізника. Повернення або обмін придбаного у нас товару здійснюється відповідно до чинного законодавства України - «Закон захисту прав споживачів. Стаття № 8» протягом повних 14 календарних днів, після покупки включно.

Поверненню та обміну не підлягають:
1. Відрізна кабельно-провідникова продукція, яка купувалась не в стандартній заводській упаковці, а спеціально відмотувалась та відрізалася на складі або в магазині під розмір на замовлення чи прохання покупця (замовника).
2. Усі види погонажних труб для прокладання кабелю та дроту, у тому числі і металоруків, які відрізалися під розмір зі стандартних бухт, згідно замовлення чи прохання покупця (замовника).
3. Штучні замовні позиції, що виготовляються спеціально для покупця та на його прохання (замовлення).
4. Замовні позиції, термін постачання яких понад 7 днів.

Замінити або повернути штучний товар можна у нашому магазині Струмок за адресою: Київ, проспект Соборності 14. Телефон (044) 501 43 01.

Для всіх регіонів України повернення здійснюється перевізниками "Нова пошта", "Нічний експрес", "САТ", за рахунок покупця.