ТОВ Електрен

Пн-Пт: 09:00-17:00

Сб-Нд:вихідні

Зворотній зв'язок!

Відповідаємо на ваші питання!
Допоможемо підібрати товар!
 
Корзина пока пуста
X
 

Муфти з'єднувальні для кабелю

 

Кабельні сполучні муфти

Муфти сполучні для кабелю використовуються для забезпечення якісного та герметичного з'єднання двох кабелів. Сучасні виробники випускають кілька видів сполучних муфт, клас яких визначається в залежності від того, які параметри з'єднання між собою двох і більше кабелів. Тому вибирати той чи інший тип сполучної муфти треба виходячи з параметрів з'єднання.

Виготовляється сполучна муфта найчастіше з особливого виду пластику, не схильного до корозії. Конструктивні особливості муфти будь-якого виду такі, що забезпечують швидкий та якісний монтаж будь-яких видів кабелю за умови, що типорозмір муфти обраний правильно. Щоб визначитися з типорозміром, слід вивчити існуючі таблиці нормативних та інших документах. Оскільки сполучна муфта – це важлива частина кабелю, від якої залежить функціональність електроживлення або систем зв'язку, її вибір та монтаж здійснюється акуратно та якісно.

Муфта сполучна для кабелю розбірна, складається з пластикового циліндричного корпусу, з двома сальниками, які надягають на кабелі, що входять до неї і при закручуванні в циліндричний корпус муфти, герметизують внутрішній простір і клемне з'єднання. Крім того, сполучна муфта для кабелю комплектується циліндричним гвинтовим клемником, за допомогою якого здійснюється з'єднання двох кабелів між собою.

Приходьте, підберіть і купіть сполучну муфту для кабелю, саме того типорозміру, який вам необхідний. У разі неправильно підібраного діаметра муфти, її герметизуючі кабелі сальники, можуть нещільно прилягати і охоплювати вхідні кабелі. Тоді волога може потрапити всередину сполучної муфти для кабелю і замкнути дроти в циліндричному клемнику.

Ви завжди можете вибрати та купити кабельні з'єднувальні муфти, ціна у Києві та Україні у нас на сайті Strumok.kiev,ua однакова всім покупцям. За великих обсягів закупівель діє оптова ціна, дізнатися яку, можна у наших менеджерів по багатоканальному телефону: (044)(093)(096)(099) 501-43-01.