ТОВ Електрен

Пн-Пт: 09:00-17:00

Сб-Нд:вихідні

Зворотній зв'язок!

Відповідаємо на ваші питання!
Допоможемо підібрати товар!
 
Корзина пока пуста
X
 

Накінцівники ізольовані

Позиции с 1 по 16 из 79

16 32 48 64 80

Список

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

 

Зручні та надійні наконечники в ізоляції

Широкий асортимент ізольованих наконечників дозволяє нашим покупцям здійснити складання, монтаж та підключення проводів різних перерізів, згідно з поставленими електротехнічними завданнями. Номенклатура пропонованих ізольованих наконечників досить широка.
Завжди можете вибрати та купити наконечники ізольовані виробництва фірми «АСКО», таких типів:

-HT - трубчастий наконечник з ізоляцією
-ТЕ - трубчастий наконечник для двох проводів з ізоляцією
-SV – наконечник з ізоляцією «під гвинт»
-RV - наконечник «вилочний» з ізоляцією

Накінцівники всіх типів та розмірів, виготовлені з анодованої міді (латуні). Матеріал ізоляції – полівінілхлорид, який не підтримує горіння.
Накінцівник ізольований фіксується на дроті методом опресування. Хорошим помічником у процесі опресування, може бути опресувальний інструмент, який також можна купити в нашому магазині.

Кожен тип ізольованих наконечників, характеризується певними технічними параметрами, а саме розмірами, під різні перерізи проводів і методами фіксації.

Ви завжди можете вибрати та купити ізольовані наконечники, ціна у Києві та Україні у нас на сайті Strumok.kiev,ua однакова всім покупцям. За великих обсягів закупівель діє оптова ціна, дізнатися яку можна у наших менеджерів по багатоканальному телефону: (044)(093)(096)(099) 501-43-01.