ТОВ Електрен

Пн-Пт: 09:00-17:00

Сб-Нд:вихідні

Зворотній зв'язок!

Відповідаємо на ваші питання!
Допоможемо підібрати товар!
 
Корзина пока пуста
X
 

Накінцівники кабельні мідні та алюмінієві

Позиции с 1 по 16 из 57

16 32 48 64 80

Список

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

 

Наконечники (клеми) кабельні мідні та алюмінієві

Кабельні накінцівники призначаються для того, щоб закінчувати багатожильний або багатодротяний кабель або дріт. На вигляд кабелю або дроту розрізняють і наконечники, які також можуть бути виготовлені з різних матеріалів, і має різні конструктивні особливості. Так, найбільшою популярністю користуються алюмінієві, мідні, лужні мідні, мідно-алюмінієві кабельні наконечники під опресовування, які відповідають ГОСТ 9581-80.

Алюмінієві накінцівники (клеми) кабельні призначаються для кабелю або дроту, що мають алюмінієві жили, переріз яких 2,5 до 240 кв.мм, та які розраховані на напругу до 35кВ. Для виготовлення таких наконечників використовується алюмінієва труба марки АД0м і АД1м. Також мають попит, болтові кабельні наконечники, які призначені для багатодротяних проводів або кабелів з алюмінієвими жилами, переріз яких 35 мм2 до 240 мм2, і які призначені для напруги 10кВ.

Наконечники кабельні (клеми) відрізняються від попереднього виду тим, що опресовуються не за допомогою кліщів, а за допомогою болта, оснащеного спеціальною зривною головкою, який загвинчується на кінцях жил, і при зриві головки досягається максимальне з'єднання. Також виготовляють мідно-алюмінієві кабельні наконечники під опресовування, наконечники кабельні мідні та мідні луджені під паяння, а також наконечники кабельні мідні та луджені мідні під опресовування. Ви завжди можете підібрати та купити наконечники кабельні мідні, алюмінієві, мідні луджені та мідно-алюмінієві саме того діаметру, який вам необхідний для вашого кабелю чи дроту.

Вибір очевидний і залишається тільки купити кабельні накінцівники, ціна у Києві та Україні у нас на сайті Strumok.kiev,ua однакова всім покупцям. За великих обсягів закупівель діє оптова ціна, дізнатися яку можна у наших менеджерів по багатоканальному телефону: (044)(093)(096)(099) 501-43-01.