ТОВ Електрен

Пн-Пт: 09:00-17:00

Сб-Нд:вихідні

Зворотній зв'язок!

Відповідаємо на ваші питання!
Допоможемо підібрати товар!
 
Корзина пока пуста
X
 

Провід самонесучий СІП-4 алюмінієвий

7 шт.

16 32 48 64 80

Список

 

Зручний самонесучий провід САПт, СІП алюмінієвий багатодротовий

 Опис

Провід САПт, СІП - силовий, з багатодротовими ущільненими жилами з алюмінію, що мають круглу форму.

Ізоляція жили даного кабелю - термопластичний поліетилен, що має властивості світлостабільності, цілісності, а також стійкості до ультрафіолету і стійкості до озонового впливу.

Усі жили дроту САПт СІП між собою згорнуті в джгут правою повивкою, не маючи при цьому загальної ізоляції.

Області застосування дроту САПт, СІП є приєднання повітряних ліній електропередач, які розведені по стовпах або інших опорах, до введення в споруди, при змінному номінальному напрузі 660V, або при постійній напрузі до 1000V, частотою 50Гц.

Кабель САПт, СІП призначений на прокладку по відкритому повітрі, при температурі навколишнього середовища від -40С до +50С, кабель є самонесучим.

Ізоляція кабелю з поліетилену високого тиску забезпечує не тільки безпеку його експлуатації, але також і запобігає будь-якій можливості несанкціонованого підключення до ліній електропередач.

Країна-виробник – Україна.

 

Характеристики кабелю:

•Кількість жил: 4 шт;
•Токопровідна жила: ущільнена, скручена з алюмінієвих дротів однакового перерізу, можлива сталева жила, як сердечник;
•Переріз жили: від 16мм2 до 70мм2;
•Ізоляція кабелю: цільнольношитий, світлостабілізований, стійкий поліетилен;
•Частота: 50 Гц

 

Переваги

Купити кабель САПт СИП у м. Київ Ви можете у магазині Струмок. Також у нашому магазині, крім прайсових цін Ви завжди можете розраховувати і на нижчу ціну. Ми надаємо можливість придбання дроту САПт СІП за дуже гарною знижкою, при покупці великої кількості кабелю, опт.ціна суттєво знижується, при цьому ви можете заощадити до -20%!

Крім цього, для Вашої зручності немає обов'язкової необхідності приїжджати до нас в магазин, можна лише замовити товар через сайт нашого магазину:

 strumok.kiev.ua, а також просто зателефонувати за нашим багатоканальним номером телефону: (044) 501-43-01. Менеджери нашого магазину приймуть Вашу заявку, узгодять усі позиції замовлення, а також організують доставку замовленого Вами дроту САПт СІП.

Варто зазначити, що при придбанні кабелю на суму 5000 грн, доставка по Києву та Україні абсолютно безкоштовна. Також існує можливість доставки товару по всій території України, будь-яким переважним Вами перевізником.