ТОВ Електрен

Пн-Пт: 09:00-17:00

Сб-Нд:вихідні

Зворотній зв'язок!

Відповідаємо на ваші питання!
Допоможемо підібрати товар!
 
Корзина пока пуста
X
 

Коробки Копос розподільні та настановні

16 шт.

16 32 48 64 80

Список

 

Коробки Копос розподільчі та установчі

Коробки настановні та розподільні торгової марки Копос виготовляються з АБС-пластику, полістиролу або пропілену, які відносяться до твердих видів пластику, мають високий клас захисту, та забезпечують електромережі захист від різних механічних пошкоджень, загоряння, кліматичних та хімічних впливів.

Установчі коробки Копос призначені для кріплення розеток та вимикачів. Вони випускаються двох видів: для порожнистих стін із гіпсокартону та для стін із цегли та бетону. Мають кілька типорозмірів, відповідних розеток та вимикачів. Підрозетники Копос прості в монтажі і надійні навіть при тривалій експлуатації.

Розподільні коробки Копос призначені для того, щоб потай і часто герметично та ізолювати кабель та провід при монтажі електромережі. Ці распредкоробки випускаються двох видів: внутрішні та зовнішні.

Перші призначені для використання всередині приміщень, а другі для монтажу зовні приміщень. Обидва види мають високий клас електрозахисту, оскільки їх функція – ізоляція з'єднань та забезпечення безпеки експлуатації електросистем.

Всі види настановних та розподільчих коробок, що випускаються під торговою маркою Копос, мають європейські сертифікати якості, що гарантує тривалий термін експлуатації.