ТОВ Електрен

Пн-Пт: 09:00-17:00

Сб-Нд:вихідні

Зворотній зв'язок!

Відповідаємо на ваші питання!
Допоможемо підібрати товар!
 
Корзина пока пуста
X
 

Компактні люмінесцентні лампи

7 шт.

16 32 48 64 80

Список

 

Компактні люмінесцентні лампи для дому офісу та виробництва

На відміну від звичайних люмінесцентних ламп - ці лампи з тією ж потужністю і світловим потоком мають меншу довжину і вкручуються в звичайний електричний патрон, що розширює можливості для їх використання. Крім того, деякі види мають чотириштирковий односторонній штекерний цоколь, призначені для роботи від ЕМПРА.

Використання нестандартного патрона у світильниках, а також використання ЕСПРА, у кілька разів підвищує комфорт освітлення. Також випускаються кольорові енергозберігаючі лампи Philips Osram, призначені для декоративних цілей. Енергозберігаючі лампи Philips Osram відрізняються високою світловіддачею поряд з дуже тривалим терміном експлуатації, який може доходити до десяти тисяч годин, залежно від напруги, що споживається, і особливостей робочого режиму. Лампи можуть використовуватися в нестандартних освітлювальних приладах, що мають, наприклад, квадратну форму та нестандартний патрон.

Ви завжди можете підібрати та купити компактні люмінесцентні лампи, ціна в Україні однакова по всіх регіонах у нашому інтернет-магазині "Струмок".

Купити люмінесцентні лампи компактні можна від 1 штуки і саме для тих світильників, і з тими технічними характеристиками, які вам необхідні, адже вибір у нас такий широкий і різноманітний.