ТОВ Електрен

Пн-Пт: 09:00-17:00

Сб-Нд:вихідні

Зворотній зв'язок!

Відповідаємо на ваші питання!
Допоможемо підібрати товар!
 
Корзина пока пуста
X
 

Настінно-стельові світильники

 

Різні настінно-стельові світильники

Опис

Настінні світильники у вигляді кола та овалу, призначаються для освітлення виробничих та складських приміщень, гаражів, сходових кліток, під'їздів, підвалів, а також житлових та офісних приміщень. Їх основна відмінність від інших видів настінних світильників у тому, що вони мають підвищений захист від попадання пилу, вологи та будь-яких інших забруднень. Такі світильники призначаються до роботи у температурному діапазоні —40С до +40С. Для виготовлення цих настінних світильників використовується силумін, штампована листова сталь, з покриттям з емалі, розсіювач виготовляється з рифленого скла. При цьому дані світильники призначаються для звичайних ламп розжарювання, розрахованих на 60, 100ВТ, з цоколем Е27, а також енергозберігаючих і світлодіодних ламп з відповідним електричним патроном або цоколем.

Також корпус може виготовлятися з пластмаси, а для виготовлення розсіювача може використовуватися оцинкована бляха, яка і тепло добре відводить і світло розсіює в потрібному напрямку, а для того, щоб скло не роздувалося від точкового нагрівання лампи розжарювання, що близько стоїть, застосовують силікатне скло. У багатьох настінних світильниках сьогодні застосовуються світлодіодні Led лампи, у зв'язку з їх довговічністю та економічністю, а також рівномірним свіченням.

Практично всі настінні світильники круглої та овальної форми мають клас захисту від ураження електричним струмом I за ГОСТ 12.2.007.0. Монтаж і наступне кріплення на дюбелі та анкери здійснюється як на стелю, так і на стіни в горизонтальному та вертикальному положенні. Подібні світильники випускаються зарубіжними та вітчизняними виробниками джерел освітлення.

Ви завжди можете не тільки купити настінно-стельові світильники, але проконсультуватися у наших фахівців в інтернет магазині "Струмок" з приводу методів та способів їх правильної та надійної установки. Ви завжди можете підібрати та купити настінно-стельовий світильник, ціна в Україні за одну штуку однакова по всіх регіонах у нашому інтернет-магазині "Струмок". Настінно світильник стельовий купити київ можна від 1 штуки і саме для тих цілей, і з тими технічними та естетичними характеристиками та вимогами, які вам необхідні, адже вибір у нас такий широкий і різноманітний за нормальної конкурентної ціни на них.

Зробити ви це можете 24 години на добу через кошик сайту, поклавши в неї потрібні вам стельові і настінні світильники, що кріпляться не тільки на стіни, але і на стелю. Крім того замовлення можна просто переслати списком, як вкладення електронною поштою, якщо ви вже самі визначилися з вибором електротовару, що цікавить вас.

З нами вигідно, зручно та практично працювати!