ТОВ Електрен

Пн-Пт: 09:00-17:00

Сб-Нд:вихідні

Зворотній зв'язок!

Відповідаємо на ваші питання!
Допоможемо підібрати товар!
 
Корзина пока пуста
X
 

Клемні колодки

Позиции с 1 по 16 из 54

16 32 48 64 80

Список

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

 

Клемні колодки на любий смак та гаманець

Звичайно, найнадійніше з'єднання проводів - пайка, але не завжди це можливо, та й недоречно паяти все поспіль, особливо в побуті. Достатньо надійним з'єднанням кабелів, може бути відповідна контактна електроінсталяція – клемник. Бувають їх різновиди – кінцеві, магістральні, зокрема і клемні колодки. На практиці нерідко виявляється, що використовуються ці назви, як синоніми, але все ж таки певні особливості у клемних колодок є. Зазвичай під колодками, мають на увазі особливо надійні клемники - з фланцями на корпусі, міцним гвинтовим затискачем та іншими особливостями конструкції, що підвищують експлуатаційні властивості.

Особливо часто ця назва (клемні колодки) відноситься до конструкцій типу батарей з безлічі клемників. Такі з'єднувальні пристрої актуальні для розподільних щитів електрообладнання, де доводиться з'єднувати цілі пучки різних проводів і дуже важливо, ні в якому разі їх не переплутати. Така колодка дозволяє не тільки не переплутати, а й надійно з'єднати дроти, забезпечивши хороший контакт та довговічну роботу системи. Такі особливості сприяли і тому, що традиційно при згадці, саме колодок, мається на увазі і певний вид затиску проводів - гвинтовий, хоча існують пружинні, важільні, ін.

Клемні колодки різних форм, з різним числом клем, виготовлені з різних матеріалів, - невід'ємні деталі в безлічі побутових приладів, автомобілів, майже будь-яких пристроїв з електропроводкою. Справність і довговічність колодки залежить, перш за все, від властивостей діелектричного матеріалу, з якого виготовлений її корпус, а потім від особливостей конструкції. Велике значення також має стійкість матеріалу до корозії, екстремальних температур (насамперед – нагрівання, щоб не спалахував і полум'я не поширював). Надмірно докладно розписувати, наскільки зручні клемні колодки, при великому обсязі електромонтажних робіт; саме така електроінсталяція дозволяє зберегти багато часу, з'єднуючи пучки кабелів у розподільчих щитах та іншому складному щитовому обладнанні.

Колодки відомих виробників, що дорожать своєю репутацією, крім перерахованих вище переваг, мають також продуману конструкцію, що повністю виключає можливість ураження електрострумом при випадкових дотиках, що гарантує відсутність коротких замикань або перегріву (якщо дотримуватися правил експлуатації). До того ж, дійсно якісні клемні колодки не ушкоджують дроти при з'єднанні.

У торговій мережі «Струмок» надано широкий вибір клемних колодок різних конструкцій і призначення. Вибрати та купити клемні колодки чи що-небудь підходяще з електротехнічної продукції, можна не тільки онлайн, у нашому Інтернет-магазині strumok.kiev.ua. Але й безпосередньо приїхавши до магазину на склад, що знаходиться у Києві, за адресою: проспект Соборності, 14. За потреби передбачена можливість замовити потрібний товар, у тому числі за багатоканальним телефоном (044-501-43-01) та з доставкою (у межах столиці – безкоштовно, а якщо треба – можлива доставка у будь-яке місце України). При цьому оптових покупців порадує оптова ціна.