ТОВ Електрен

Пн-Пт: 09:00-17:00

Сб-Нд:вихідні

Зворотній зв'язок!

Відповідаємо на ваші питання!
Допоможемо підібрати товар!
 
Корзина пока пуста
X
 

Труби поліетиленові технічні

 

Поліетиленові технічні труби для електропроводки

 

Опис

Технічна труба є свого роду каналом для електропроводки, кабелю, дроту та інших комунікацій, у тому числі і сантехнічних. Головна їх перевага - високий рівень стійкості до перепадів температур, і абсолютна нездатність до займання - вона виготовляється з самозатухаючий матеріал, а тому найбільш часто використовується в монтажі електромереж, для забезпечення ізоляції жорстких середовищ і електроізоляції.

Труба технічна для проведення виготовляється з високотехнологічного поліетилену шнекової екструзії. Вони мають малу питому вагу, стійкі до хімічних впливів, вологонепроникні, пиленепроникні, стійкі до механічних пошкоджень, мають дуже тривалий термін експлуатації за несприятливих умов.

Області застосування технічної труби є прокладання слаботочних і силових електромереж, що проходять у землі, або підлягають заливанню в бетон: вони створюють чудовий захист від механічного впливу під час монтажу, і згодом, під час експлуатації. Також вони можуть використовуватися в побуті для організації вентиляційних систем, систем зливу, меліоративних та дренажних систем після відповідної підготовки тощо.

Труба технічна поставляється в бухтах по 25, 50, 100 та 200 метрів та діаметром від 16 мм до 100 мм. Відповідно, чим більший діаметр технічної труби, тим менша довжина труби в бухті. Монтаж труб здійснюється дуже швидко, за рахунок розмотування технічної труби в заздалегідь викопаній траншеї.

За рахунок того, що всередині труба абсолютно гладка, при протягуванні дроту або кабелю, не потрібне використання протяжки для кабелю. Купити трубу технічну для кабелю, того діаметру та тієї довжини, яка вам необхідна для роботи, ви можете у нас від 1 погонного метра.

Вы всегда можете выбрать и купить полиэтиленовую техническую трубу для электропроводки, цена в Киеве и Украине на нашем сайте Strumok.kiev.ua на нее, одинакова низкая для всех. Для оптовых покупателей технической полиэтиленовой трубы для кабеля действует особая цена, которую вы можете узнать у менеджера при заказе по телефонам (044)(093)(096)(099) 501-43-01.