ТОВ Електрен

Пн-Пт: 09:00-17:00

Сб-Нд:вихідні

Зворотній зв'язок!

Відповідаємо на ваші питання!
Допоможемо підібрати товар!
 
Корзина пока пуста
X
 

Тепла підлога Devi

Позиции с 1 по 16 из 61

16 32 48 64 80

Список

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

 

Теплий пол Devi

Гарантія на укладання Теплої підлоги «DEVI» складає 15 років, якщо Ви скористаєтеся послугами наших партнерів, монтажна бригада яких пройшла сертифіковане навчання безпосередньо у авторизованого представника фірми «DEVI» в Україні. Вартість робіт з укладання становить 20% від прайсової ціни нагрівального кабелю для теплої підлоги Devi, нагрівального мату Devi або терморегулятора Devi. Вся інформація, що Вас цікавить, знаходиться безпосередньо у наших менеджерів, телефон (044) 501 43 01!

Купити теплу підлогу Devi можна у фірмовому магазині «Струмок». Цей магазин розташований у місті Київ, але для зручності обслуговування клієнтів є можливість замовити товар через Інтернет-магазин strumok.kiev.ua. Оптові замовлення передбачають велику систему знижок, яка приємно Вас здивує. Ціна на теплу підлогу різна, все залежатиме від ваших вимог до метражу поверхні, яку треба обігріти і технічних характеристик. Досвідчені консультанти магазину допоможуть Вам зупинити свій вибір на тій чи іншій моделі, при цьому розповівши всі переваги товару, що купується. У магазині діє постійна система знижок та різноманітні акції, які допоможуть заощадити бюджет вашої родини. Наша компанія постійно розвивається і прагне максимально підвищити якість як самого товару, так і сферу обслуговування клієнтів. Для постійних покупців діє накопичувальна бонусна програма, яка також постійно вдосконалюється.

Характеристики Теплої підлоги Devi

У сучасному будівельному світі альтернативним і зручним видом опалення квартири, є теплі підлоги. Його переваги, в порівнянні з іншими видами опалення, оцінили багато господарів заміських котеджів та квартир. Також можливе застосування цього виду опалення та в офісних приміщеннях.

Тепла підлога Devi дуже надійна в експлуатації, легко встановлюється і забезпечує в опалювальному приміщенні чудовий комфорт. Власникам теплої підлоги цього виробника не страшні жодні проблеми. Дане опалення дозволяє встановити температурний режим у приміщеннях, що забезпечує в будинку абсолютно комфортні умови. Також Devi слід встановлювати людям, у яких під час обігріву можуть виникати різні алергічні реакції.

Ця підлога не передбачає при роботі ніяких конвекційних потоків, що й забезпечує профілактику різних алергічних захворювань. Не дивлячись на той факт, що таку теплу підлогу монтувати досить просто, слід вдатися до посібника з монтажу.
Підлога Devi використовує для нагрівання приміщення електричну енергію. Для економії електроенергії встановлюються спеціальні терморегулятори, які за допомогою пульта дистанційного керування зможуть задати спеціальний температурний режим. Інтелектуальний терморегулятор комплектується сенсорною панеллю, яка здійснює контроль датчиків температури підлоги та навколишнього повітря.

За допомогою спеціально вбудованих регуляторів дана система дозволить управління температурним показником у приміщенні, включаючи і вимикаючи нагрівальний кабель Devi.

Теплі підлоги Devi можуть встановлюватися за будь-якими видами покриття для підлоги. Винятково поєднується плитка, створюючи гармонійність, один до одного. Дуже зручний той факт, що керувати теплою підлогою можна з будь-якого куточка Вашої квартири. Якщо Ви зупинилися на покупці теплої підлоги, слід розглянути варіант компанії Devi. Це чудова якість, мінімальна ціна та витрати електричної енергії.

Також слід відзначити легкість монтажу конструкції, з якою здатний впоратися навіть початківець. Все це Ви можете придбати у сучасному магазині «Струмок». На сучасних терморегуляторах теплої підлоги діві встановлюється інтелектуальна система Devilink™, devireg™ touch або devireg™ 55 . Вона працює як на пульті дистанційного керування, так і від сенсорної панелі, встановленої окремо від регулятора.

Ось у принципі і всі переваги теплої підлоги Devi. Звертайтеся за досвідченою консультацією до продавців магазину «Струмок», і вони підберуть Вам найвигіднішу модель, яка буде відповідати всім вимогам.

Приємної покупки!