ТОВ Електрен

Пн-Пт: 09:00-17:00

Сб-Нд:вихідні

Зворотній зв'язок!

Відповідаємо на ваші питання!
Допоможемо підібрати товар!
 
Корзина пока пуста
X
 

Терморегулятори для теплої підлоги

14 шт.

16 32 48 64 80

Список

 

 Терморегулятори для теплої підлоги

Магазин «Струмок», який знаходиться в місті Київ, пропонує широкий спектр терморегуляторів для теплої підлоги. Замовити цю продукцію можна, не виходячи з дому, за допомогою Інтернету. Ціна на цей вид терморегулятора складає близько 500 гривень у середньому. Є регулятори дорожчі, що мають ширший діапазон функцій, порівняно з простими. Досвідчені продавці консультанти допоможуть Вам у виборі пристрою, при цьому знайдуть терморегулятор за прийнятною ціною. Також можлива послуга встановлення обладнання та безпосередній монтаж, який зроблять наші партнери. Напередодні передноворічних свят діють різноманітні знижки та акції, які приємно здивують кожного покупця. Ми прагнемо, щоб кожен покупець зміг купити терморегулятори для теплої підлоги та інший якісний електротехнічний товар та за прийнятними цінами.

Технічні характеристики.

В першу чергу, терморегулятор для теплої підлоги, призначається для монтажу теплої підлоги в житловому приміщенні, з постійною або періодичною функцією підігріву, для більш якісного регулювання підігріву покриття для підлоги. Навіть найупередженіший господар, зможе задовольнити свої бажання, щодо температурного режиму підлоги. У цей регулятор заводом - виробником вбудовується контактна система регулювання, без якої неможливе подання напруги на теплу підлогу.

На даному етапі проводиться кілька терморегуляторів для теплої підлоги: з датчиками температурного режиму повітря, що вбудовуються (встановлюється виносний датчик контролю температури), з вбудовуваними датчиками температурного режиму підлоги (також застосовується виносний датчик контролю змін температури).

За умови того факту, що тепла підлога буде встановлюватися в приміщенні з підвищеною вологістю, сама регульована голівка може не виноситися за межі цього приміщення відносно суху кімнату. При цьому регулятор буде повністю контролювати температуру, за допомогою герметично зроблених виносних датчиків. Контроль температури у приміщенні буде забезпечено повністю.

Для потужніших проводів застосовуються терморегулятори, які обладнані електромагнітним пускачем. Він забезпечує комутаційні характеристики електричного струму, якщо буде коротке замикання ланцюга або перевищення допустимої температури обігріву. Сучасні терморегулятори оснащені механічним годинниковим термореле, яке забезпечує в процесі експлуатації більш ретельний режим виставлення необхідної температури. Такі регулятори, як правило, вважаються дуже енергозберігаючими.

Найпростішим з цього виду обладнання на сьогоднішній день є механічний терморегулятор, ціна якого значно нижча за інші моделі з більш розширеними характеристиками. Такий агрегат є цілком надійним помічником у регулюванні температури теплої підлоги, хоча і не має ряду переважних характеристик серед інших. У нашому магазині Ви з упевненістю зможете купити механічні та електронні терморегулятори для теплої підлоги.

Досвідчені професіонали магазину «Струмок» допоможуть Вам зупинити свій вибір на конкретній моделі, яка відповідає Вашим вимогам. Також, у нас постійно діє різна система знижок та акцій, які допоможуть заощадити Ваш сімейний бюджет і доставити масу задоволення від покупки. Відвідавши Інтернет-сайт магазину strumok.kiev.ua, можна легко побачити весь представлений асортимент продукції, і здійснити покупку, не виходячи з дому. Ми будемо раді Вас бачити у нашому магазині «Струмок».

Приємної покупки!