ТОВ Електрен

Пн-Пт: 09:00-17:00

Сб-Нд:вихідні

Зворотній зв'язок!

Відповідаємо на ваші питання!
Допоможемо підібрати товар!
 
Корзина пока пуста
X
 

Заземлення

Позиции с 1 по 16 из 27

16 32 48 64 80

Список

  1. 1
  2. 2

 

Заземлення переносне ЗПП-15М для РП до 15кВт

Напевно, будь-якій людині, пов'язаній з електрикою або співробітнику оперативних енергетичних служб знайоме заземлення переносне ЗПП-15М для РП до 15кВт. Люди, які обслуговують розподільчі пристрої, використовують це обладнання. Воно також необхідне відновлення після оперативних відключень під час аварій.

Заземлення переносне типу ЗПП-15М для РП розраховане до 15кВт є основним засобом індивідуального захисту робітників від смертельного ураження електричним струмом. Це може статися в процесі пусконалагоджувальних робіт, а також ремонту розподільних пристроїв, трансформаторних підстанцій або шинопроводів з робочою напругою близько 10 кВ.

Наш магазин пропонує купити заземлення переносне ЗПП-15М для РП до 15кВт, якщо потрібно убезпечити робітників, які виконують свої функціональні обов'язки на відключених струмопровідних елементах електроустановок, що мають мінімальну напругу 0,4 кВ та максимальну 15 кВ. Заземлення переносне ЗПП-15М для РП до 15кВт, продаж якого виробляється в нашому магазині, стандартно поставляється із дротом для заземлення перетином 25 мм2 у прозорій оболонці із пластику, а також зі знімними штангами. При індивідуальному замовленні, переносне заземлення може бути укомплектовано проводом з перетином 35, 50, 70 мм2. Кріплення дроту безпосередньо до затискачів здійснюється за допомогою мідних накінцівників або гільз. Щоб виключити злам дроту, він додатково зміцнюється захисною трубкою з поліетилену.

У нас на сайті ви знайдете заземлення переносне ЗПП-15М для РП до 15кВт, характеристики якого описані в докладній формі. Отже, діапазон робочої напруги становить від 1 до 15 кВ, струм термічної стійкості = 4 кА/3 с, а динамічної = 22 кА. Довжина:

  • дроти між фазними затискачами досягає 1,25 м;
  • рукояті - 120 мм;
  • довжина заземлювального спуску – 2,5м.
  • Загалом виріб має розміри 1200 мм, яке маса дорівнює 3,6 кг.

Купуючи заземлення переносне ЗПП-15М, призначене для РП до 15кВт, потрібно точно знати правила його використання. Наприклад, важливим є те, що діапазон робочих температур знаходиться в межах -45 і +45 градусів Цельсія. Відносна вологість має бути в межах 80% при 20 градусах. Для даного обладнання є характерним те, що ізолююча штанга виконана зі склопластику електроізоляційного типу, крім того, є захисне покриття атмосферною емаллю, що важливо.

 Вы всегда можете выбрать и купить переносное заземление, цена в Киеве и Украине на нашем сайте Strumok.kiev.ua на него, одинакова низкая для всех.

Для оптовых покупателей  действует особая цена на заземление переносное, которую вы можете узнать у менеджера при заказе по телефонам (044)(093)(096)(099) 501-43-01.

Вы можете заказывать любой электротовар, доставка любым национальным перевозчиком производится по всей Украине. Мы делаем все, чтобы с нами было не только приятно сотрудничать, но и экономически выгодно.